EURO-TRUCK
PL EN DE RU
22
01.15
Fair Play po raz 14-ty
obrazek w nagłówku

Euro - Truck po raz kolejny znalazł sie w gronie laureatów programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2014.

Już 14 - ty raz z dumą stanęliśmy w szeregu nagrodzonych Laureatów Konkursu "Przedsiębiorstwo Fair Play". Uroczysta Gala odbyła się 12 grudnia, tym razem ku  zaskoczeniu zaproszonych gości w nowej odsłonie niż dotyczas w Sali Kongresowej, ale w jednej z hal wystawowych Expo XXI w Warszawie, która na tego wieczoru przeobraziła się w klimatyczną salę balową.  Tuż po wręczeniu nagród i części oficjalnej odbył się koncert Kasi Skrzyneckiej, która dodała uroczystości piekną oprawę.

Do XVII edycji programu zgłosiło się 419 firm z całej Polski, spośród których 393 przeszły dwustopniową weryfikację i spełniając wymagania regulaminowe, decyzją Kapituły Programu, uzyskały tytuł i certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2014.

Idea programu….

Program „Przedsiębiorstwo Fair Play” jest to przedsięwzięcie, w którym oceniane są wszystkie aspekty działalności firmy, uwzględniające między innymi sposób i styl prowadzenia przedsiębiorstwa, a nie tylko jego wyniki ekonomiczne czy jakość produktów. Celem programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” jest promowanie etyki w działalności gospodarczej rozumianej jako zespół norm rzetelnego postępowania we wzajemnych relacjach przedsiębiorców z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami, społecznością lokalną, a także władzą lokalną i państwową.

Ideą programu jest zachęcenie wszystkich firm w Polsce do zachowań etycznych i wprowadzenia stosownych zmian nie tylko w wewnętrznej organizacji pracy, ale także do kształtowania pozytywnych relacji ze społecznością lokalną oraz dbałości o środowisko naturalne.

FairPlay2014_1722

Fair_Play_2014_0805

FairPlay2014_2422