EURO-TRUCK
PL EN DE RU
Pracownik magazynu części zamiennych i opon

Autoryzowany Serwis SCHMITZ CARGOBULL w Mrokowie poszukuje pracownika magazynu części zamiennych naczep i samochodów ciężarowych oraz opon - odpowiedzialnej, energicznej osoby  z doświadczeniem.

Naczepy i samochody ciężarowe

Miejsce pracy: Mroków/mazowieckie

Opis stanowiska:

- Przyjmowanie dostaw i wydawanie części zamiennych

- Dekretacja dokumentów magazynowych

- Zaopatrzenie magazynu w materiały pomocnicze na potrzeby serwisu

- Rozkładanie części zamiennych wg lokalizacji

- Dbałość o porządek w przestrzeni magazynowej

- Wyjazdy po części wg potrzeb

Wymagania:

- Wykształcenie min. średnie techniczne

- Znajomość podstaw gospodarki magazynowej (obrót dokumentów)

- Umiejętność korzystania przeglądarek doboru części oraz obsługa programów magazynowych

- Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

- Prawo jazdy kat. B

- Mile widziana znajomość rynku części zamiennych

Oferujemy:

- Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

- Możliwości rozwoju, szkolenia branżowe

- Umowę o pracę na pełen etat

- Atrakcyjne wynagrodzenie, premiowanie

- Pakiet socjalny

  rekrutacja@euro-truck.pl